@rowanthewitch

@rowanthewitch

Witchcraft, uygulamaları, bilgileri ve fazlası. #witchcraft ve #cadılık hakkında her şeyi bulabileceğiniz sayfa🧙🏻‍♀️⭐🌙 🌒DÜKKAN🌘: @therowandesign

followers count:  2,393
followers rank: 0
likes count:  18,646
like rank:  0

Account rate

Mathematical model that shows the popularity of an account relative to others.

Statistics

0
Average likes per post
0
Average comments per post

Photos and videos ratio

20% videos
80% photos
🌒ᗷüYüYEᑎ ᗩY ᗪöᑎEᗰI🌒
Büyüyen ay dönemi için alttaki küçük başlıkları inceleyebilirsiniz.

🌒Büyüme
🌒Planlama
🌒Harekete geçmek
🌒Yeni projelere başlamak
🌒Taze enerji
🌒Detaya odaklanmak
🌒Hedef koyma

------------------------

🌒𝔹ü𝕪ü𝕪𝕖𝕟 ℍ𝕚𝕝𝕒𝕝 𝕊𝕖𝕞𝕓𝕠𝕝𝕚𝕫𝕞𝕚🌒

Niyetler belirleyin ve dünyaya hayaller gönderin.

•Yapıcı sihir, pozitif sihir, planlama ve başarı için güçlü zaman.
•Olumlu düşünme ve olumlu eylem
•Zenginliğinizi artırmak veya hayatınıza para getirmek
•Sağlığınızı artırmak
•Yeni arkadaşlar edinmek veya daha iyilerini bulmak
•Hayatında arzuladığın bir şeyi kendine çekmek
•Kendiniz için daha iyi bir gelecek inşa etmek
•Arzu ettiğiniz şeyi tezahür ettirmek veya gizemli bir şekilde bir şeylerin gerçekleşmesini sağlamak
•Hayatınızda hızlı ve başarılı değişiklikler yapmak
•Kolayca karar vermek
•Yeni projelere veya iş girişimlerine başlamak
•Artan mutluluk ve neşe
•Hayatınızdaki sevgiyi arttırmak

------------------------

#witch #waxingmoon #waxingcrescent #waxingcresentmoon #witchcraft #witchery #cadılık #büyüyenay #yeniayertesi

@rowanthewitch

🌒ᗷüYüYEᑎ ᗩY ᗪöᑎEᗰI🌒 Büyüyen ay dönemi için alttaki küçük başlıkları inceleyebilirsiniz. 🌒Büyüme 🌒Planlama 🌒Harekete geçmek 🌒Yeni projelere başlamak 🌒Taze enerji 🌒Detaya odaklanmak 🌒Hedef koyma ------------------------ 🌒𝔹ü𝕪ü𝕪𝕖𝕟 ℍ𝕚𝕝𝕒𝕝 𝕊𝕖𝕞𝕓𝕠𝕝𝕚𝕫𝕞𝕚🌒 Niyetler belirleyin ve dünyaya hayaller gönderin. •Yapıcı sihir, pozitif sihir, planlama ve başarı için güçlü zaman. •Olumlu düşünme ve olumlu eylem •Zenginliğinizi artırmak veya hayatınıza para getirmek •Sağlığınızı artırmak •Yeni arkadaşlar edinmek veya daha iyilerini bulmak •Hayatında arzuladığın bir şeyi kendine çekmek •Kendiniz için daha iyi bir gelecek inşa etmek •Arzu ettiğiniz şeyi tezahür ettirmek veya gizemli bir şekilde bir şeylerin gerçekleşmesini sağlamak •Hayatınızda hızlı ve başarılı değişiklikler yapmak •Kolayca karar vermek •Yeni projelere veya iş girişimlerine başlamak •Artan mutluluk ve neşe •Hayatınızdaki sevgiyi arttırmak ------------------------ #witch #waxingmoon #waxingcrescent #waxingcresentmoon #witchcraft #witchery #cadılık #büyüyenay #yeniayertesi

𝙃𝙖𝙢𝙨𝙖 𝙉𝙚𝙙𝙞𝙧?
Temel olarak el şekline benzeyen 𝓗𝓐𝓜𝓢𝓐, çok güçlü olan bir büyülü simgedir.  Dünya çapında da bilinen bu simge uzun yıllardır, inanç bölgeleri içerisinde kendisine yer bulmuştur. 

Kelime anlamına bakıldığında 𝐻𝒶𝓂𝓈𝒶, beş kelimesine karşılık gelir. Sevgi dolu bir el olarak anlam kazanan Hamsa, her bir parmağıyla farklı bir nimeti işaret eder. 

 İ𝓃𝒶𝓃ç + 𝒰𝓂𝓊𝓉 + 𝒢üç + 𝐵𝒶𝓇ış + 𝑅𝑒𝒻𝒶𝒽 = 𝐻𝒜𝑀𝒮𝒜

#hamsa #hamsasymbol #beş #inanç #umut #güç #barış #refah #five #believe #hope #power #peace #like #witch #witchy #witchery #cadı #cadılık #cadılar #yenigönderi

@rowanthewitch

𝙃𝙖𝙢𝙨𝙖 𝙉𝙚𝙙𝙞𝙧? Temel olarak el şekline benzeyen 𝓗𝓐𝓜𝓢𝓐, çok güçlü olan bir büyülü simgedir. Dünya çapında da bilinen bu simge uzun yıllardır, inanç bölgeleri içerisinde kendisine yer bulmuştur. Kelime anlamına bakıldığında 𝐻𝒶𝓂𝓈𝒶, beş kelimesine karşılık gelir. Sevgi dolu bir el olarak anlam kazanan Hamsa, her bir parmağıyla farklı bir nimeti işaret eder. İ𝓃𝒶𝓃ç + 𝒰𝓂𝓊𝓉 + 𝒢üç + 𝐵𝒶𝓇ış + 𝑅𝑒𝒻𝒶𝒽 = 𝐻𝒜𝑀𝒮𝒜 #hamsa #hamsasymbol #beş #inanç #umut #güç #barış #refah #five #believe #hope #power #peace #like #witch #witchy #witchery #cadı #cadılık #cadılar #yenigönderi

Yastık Altına Atabileceğiniz Büyülü Eşyalar

Farklı büyülü amaçlarınız için yastıklarınızın altına atabileceğiniz özel büyülü eşyaları, yukarıdaki listeden seçerek kullanabilirsiniz. 

Kendinizi daha iyi hissetmek, korunmaya, iyi uykuya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bu büyülü eşyaları tercih edebilirsiniz. 

Özellikle kristallerde, arındırmayı unutmamak gerekiyor. Basit bir yöntem olan tütsüyle arındırma bu durum için en iyi yöntemdir. 

Işıkla kalın!

@rowanthewitch

Yastık Altına Atabileceğiniz Büyülü Eşyalar Farklı büyülü amaçlarınız için yastıklarınızın altına atabileceğiniz özel büyülü eşyaları, yukarıdaki listeden seçerek kullanabilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissetmek, korunmaya, iyi uykuya ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda bu büyülü eşyaları tercih edebilirsiniz. Özellikle kristallerde, arındırmayı unutmamak gerekiyor. Basit bir yöntem olan tütsüyle arındırma bu durum için en iyi yöntemdir. Işıkla kalın!

🌌Kötü Hissettiğiniz Zamanlar İçin Tarot Açılımı🌌

@rowanthewitch

🌌Kötü Hissettiğiniz Zamanlar İçin Tarot Açılımı🌌

Doğa Ana bize nimetlerini sunarken asla cimri davranmıyor. Son zamanlarda özellikle denizlerimizdeki kirlenme, bizlere aslında doğaya ne kadar kötü ve hor davrandığımızın kanıtı. Cadılar olarak her zaman doğadan bir şey alırken, ona hediyeler bırakıyoruz. Bu hediyelerin yanında ona olan minnettarlığımızı göstermek için çevreci ürünlerin kullanımını artırabiliriz.

@rowanthewitch

Doğa Ana bize nimetlerini sunarken asla cimri davranmıyor. Son zamanlarda özellikle denizlerimizdeki kirlenme, bizlere aslında doğaya ne kadar kötü ve hor davrandığımızın kanıtı. Cadılar olarak her zaman doğadan bir şey alırken, ona hediyeler bırakıyoruz. Bu hediyelerin yanında ona olan minnettarlığımızı göstermek için çevreci ürünlerin kullanımını artırabiliriz.

🛀Ritüel Banyoları Hakkında Küçük Bir Bilgi Notu🛀

@rowanthewitch

🛀Ritüel Banyoları Hakkında Küçük Bir Bilgi Notu🛀

Stresten Kurtulmak için denediğim yöntemleri birleştirmek istedim. Mindfullness olarak da bilinen şimdiki zamanın farkındalığı, biraz zihni boşaltma ve böylece günlük stresten uzaklaşmak, aslında cadılıktan sanıldığı kadar uzak bir konu değil.

Bir çok büyülü konudaki alıştırma yaparken ihtiyacımız olan görselleştirme, imajine etme gibi deyimler, stresten biraz kurtulmuş, düşündüğünün ve anın farkında olan beyinler tarafından çok saha etkili şekilde gerçekleştirilebilir, unutmayın!

Sizin stresle başa çıkma yönteminiz ne?

#stress #stres #witchcraft #witch #mindfullness #calm #yoga #relax #manifest #imagination

@rowanthewitch

Stresten Kurtulmak için denediğim yöntemleri birleştirmek istedim. Mindfullness olarak da bilinen şimdiki zamanın farkındalığı, biraz zihni boşaltma ve böylece günlük stresten uzaklaşmak, aslında cadılıktan sanıldığı kadar uzak bir konu değil. Bir çok büyülü konudaki alıştırma yaparken ihtiyacımız olan görselleştirme, imajine etme gibi deyimler, stresten biraz kurtulmuş, düşündüğünün ve anın farkında olan beyinler tarafından çok saha etkili şekilde gerçekleştirilebilir, unutmayın! Sizin stresle başa çıkma yönteminiz ne? #stress #stres #witchcraft #witch #mindfullness #calm #Yoga #relax #manifest #imagination

Subscribe to our notifications

Join the community of users with the latest news from all social networks!