@desrealestate_team

@desrealestate_team

》Kërkoni shtëpinë e ëndrrave!🏠 》Shisni/blini, jepni/merrni me qira #des 🏡 #realestate #tirana #vlore #shkoder #Lushnje #elbasan #fier #himare #saranda

followers count:  1,732
followers rank: 0
likes count:  12,503
like rank:  0

Account rate

Mathematical model that shows the popularity of an account relative to others.

Statistics

0
Average likes per post
0
Average comments per post

Photos and videos ratio

9% videos
91% photos
🔥🙏 #rented 🔥

Sapo u dha me qira loft në Tiranë. 🤝🏻 @desisaboletini 

Eja dhe ti në DES!

👩‍💼 Ne ofrojmë asistencë profesionale jo vetëm në gjetjen e klientëve potencial por edhe në përshtatjen dhe përzgjedhjen e tyre.

✅Dëshironi të jepni apo të merrni me qira, të shisni apo të blini në #tirane?

Na kontaktoni 👇🏻👇🏻👇🏻

📲 +355 69 609 1356
📧 ervin.karaj@desrealestate.al

🌎 www.desrealestate.al
———————————————————————
.
.
.
#realestate #albania #tirana #justlisted #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #shqiperia #sell #bestagents #forsale #realestateagent #home #instagram #newhome #homeforsale #listing #properties #newhome #househunting #rent #shitje #dreamhome #investment

@desrealestate_team

🔥🙏 #rented 🔥 Sapo u dha me qira loft në Tiranë. 🤝🏻 @desisaboletini Eja dhe ti në DES! 👩‍💼 Ne ofrojmë asistencë profesionale jo vetëm në gjetjen e klientëve potencial por edhe në përshtatjen dhe përzgjedhjen e tyre. ✅Dëshironi të jepni apo të merrni me qira, të shisni apo të blini në #tirane? Na kontaktoni 👇🏻👇🏻👇🏻 📲 +355 69 609 1356 📧 ervin.karaj@desrealestate.al 🌎 www.desrealestate.al ——————————————————————— . . . #realestate #albania #tirana #justlisted #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #shqiperia #sell #bestagents #forsale #realestateagent #home #instagram #newhome #homeforsale #listing #properties #newhome #househunting #rent #shitje #dreamhome #investment

👉🏙️Shesim apartament në lagjen Kadri Qystri, Lushnje.🔥

✅ Sipërfaqe 60 m2
✅ Dhomë gjumi
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ Tualet
✅ Ballkon
✅ ID e pronës 11745
✅ Çmimi 2 500 000 lekë/total
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 69 703 2244
📧 kristian.prifti@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
.#realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

@desrealestate_team

👉🏙️Shesim apartament në lagjen Kadri Qystri, Lushnje.🔥 ✅ Sipërfaqe 60 m2 ✅ Dhomë gjumi ✅ Sallon + Kuzhinë ✅ Tualet ✅ Ballkon ✅ ID e pronës 11745 ✅ Çmimi 2 500 000 lekë/total ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355 69 703 2244 📧 kristian.prifti@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

E nisëm ditën me rezervime pronash 🔥 

4️⃣ REZERVIME SOT !

Agjentët e DES të pandalshëm! 💪🏻

Sot u mbyllën me sukses 4 rezervime në 3 qytete të ndryshme:Tiranë, Shkodër dhe Vlorë 🤝

Ne ofrojmë asistencë profesionale jo vetëm në gjetjen e klientëve potencial, por dhe në përshatjen dhe përzgjedhjen e tyre. 👨🏻‍💻

Dëshironi të jepni apo të merrni me qira, të shisni apo të blini në të gjithë Shqipërinë?

Na kontaktoni 👇👇👇

🌎 www.desrealestate.al
.
.
.
.
#realestate #albania #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #hipoteke #qera #agjent #shtepimeqera #property #shqiperia #realtor #bestagents #vlora #vlore #vlorë #vlorealbania #tirana #tirane #tiranaalbania #tiranacity #shkoder #shkodra #shkodër #shqipëria #konsulent #kontrata

@desrealestate_team

E nisëm ditën me rezervime pronash 🔥 4️⃣ REZERVIME SOT ! Agjentët e DES të pandalshëm! 💪🏻 Sot u mbyllën me sukses 4 rezervime në 3 qytete të ndryshme:Tiranë, Shkodër dhe Vlorë 🤝 Ne ofrojmë asistencë profesionale jo vetëm në gjetjen e klientëve potencial, por dhe në përshatjen dhe përzgjedhjen e tyre. 👨🏻‍💻 Dëshironi të jepni apo të merrni me qira, të shisni apo të blini në të gjithë Shqipërinë? Na kontaktoni 👇👇👇 🌎 www.desrealestate.al . . . . #realestate #albania #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #hipoteke #qera #agjent #shtepimeqera #Property #shqiperia #Realtor #bestagents #vlora #vlore #vlorë #vlorealbania #tirana #tirane #tiranaalbania #tiranacity #shkoder #shkodra #shkodër #shqipëria #konsulent #kontrata

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 MBRAPA UET,TIRANË.
👉 Pallat i ri
👉 Në një zonë me lëvizje dhe me të gjitha shërbimet e nevoshjme afër.

✅ Kati I 2-të
✅ 1 dhomë gjumi
✅ 1 tualet
✅ 1 sallon+kuzhinë
✅ 1 ballkon
✅ Administrim objekti
✅ I mobiluar totalisht 
✅ Çmimi 300€/Muaj
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355 69 603 2222
📧 besard.bega@desrealestate.al
🌎 www.desrealestate.al
———————————————————————— 

.
.
.
#realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke 
#apartamentemeqira #apartamenteneshitje #sold #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #konsulent #architecture #interior #visitalbania #travelalbania #shqiptar #albanian #shqiperia

@desrealestate_team

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 MBRAPA UET,TIRANË. 👉 Pallat i ri 👉 Në një zonë me lëvizje dhe me të gjitha shërbimet e nevoshjme afër. ✅ Kati I 2-të ✅ 1 dhomë gjumi ✅ 1 tualet ✅ 1 sallon+kuzhinë ✅ 1 ballkon ✅ Administrim objekti ✅ I mobiluar totalisht ✅ Çmimi 300€/Muaj ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355 69 603 2222 📧 besard.bega@desrealestate.al 🌎 www.desrealestate.al ———————————————————————— . . . #realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke #apartamentemeqira #apartamenteneshitje #Sold #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #konsulent #architecture #Interior #visitalbania #travelalbania #shqiptar #albanian #shqiperia

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA E DURRESIT TIRANË

Apartamenti ndodhet në një nga zonat me elitare të Tiranës dhe ka të gjitha facilitet e nevojshme pranë. 
Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati pa ashensor.
 Siperfaqja e apartamentit është 70m2.

ORGANIZIMI:

1 Dhomë gjumi
 1 sallon
 1 kuzhinë
 1 tualet

Cmimi: 300 euro/muaj. 

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: 
☎+355697032246

🌐 mikele.memetaj@desrealestate.al

🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
.#realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperiaime

@desrealestate_team

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE RRUGA E DURRESIT TIRANË Apartamenti ndodhet në një nga zonat me elitare të Tiranës dhe ka të gjitha facilitet e nevojshme pranë. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati pa ashensor. Siperfaqja e apartamentit është 70m2. ORGANIZIMI: 1 Dhomë gjumi 1 sallon 1 kuzhinë 1 tualet Cmimi: 300 euro/muaj. ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎+355697032246 🌐 mikele.memetaj@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperiaime

📣 📣 Ulet Çmimi i apartamentit me 20.000 €
𝐍𝐠𝐚 115.𝟎𝟎𝟎€ 𝐍ë 95.𝟎𝟎𝟎€, 

💥𝐏𝐄𝐑𝐅𝐈𝐓𝐎 𝐓𝐀𝐍𝐈!💥

🏡 Shitet Apartament 2+1+2 (i pamobiluar) 
Pranë Kompleksit Delijorgji, Tiranë 🏡

💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 95.000€

Sipërfaqja e tij është 92 m2 dhe ndodhet në katin e 4-t të një pallati të ri me ashensor.

Apartamenti organizohet në: 
✅2 dhoma gjumi
✅1 sallon + kuzhine 
✅2 tualete 
✅1 ballkon
✅Hipotekë
✅Ashensor
✅ Ndriçim dhe ngrohtësi me dritë pothuajse gjatë gjithë ditës.

📍Vendndodhja: Rruga e Kavajës,Tiranë
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
➡️ Endri Xhafa
📲 +355 69 392 8000
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
.
#realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke 
#apartamentemeqira #apartamenteneshitje #qira #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #shtepineshitjetirane2021 #architecture #interior #vlora #fier #shkodra #elbasani #shqip

@desrealestate_team

📣 📣 Ulet Çmimi i apartamentit me 20.000 € 𝐍𝐠𝐚 115.𝟎𝟎𝟎€ 𝐍ë 95.𝟎𝟎𝟎€, 💥𝐏𝐄𝐑𝐅𝐈𝐓𝐎 𝐓𝐀𝐍𝐈!💥 🏡 Shitet Apartament 2+1+2 (i pamobiluar) Pranë Kompleksit Delijorgji, Tiranë 🏡 💶Ç𝐦𝐢𝐦𝐢: 95.000€ Sipërfaqja e tij është 92 m2 dhe ndodhet në katin e 4-t të një pallati të ri me ashensor. Apartamenti organizohet në: ✅2 dhoma gjumi ✅1 sallon + kuzhine ✅2 tualete ✅1 ballkon ✅Hipotekë ✅Ashensor ✅ Ndriçim dhe ngrohtësi me dritë pothuajse gjatë gjithë ditës. 📍Vendndodhja: Rruga e Kavajës,Tiranë ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ➡️ Endri Xhafa 📲 +355 69 392 8000 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke #apartamentemeqira #apartamenteneshitje #qira #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #shtepineshitjetirane2021 #architecture #Interior #vlora #fier #shkodra #elbasani #shqip

Jepet me qira apartament 2+1 📍rruga “Fuat Toptani”, 
Tiranë.
➖Organizohet në sallon+ kuzhinë, 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualet, ballkon .
➖Apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore .
✅Jepet me qira i mobiluar, me çmim të arsyeshëm prej 25000 lekë/muaj, i negociueshëm.
————————————————————————

Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:

☎️+355 69 408 3999
📧 anisa.jaupi@desrealestate.al
🌎 www.desrealestate.al
————————————————————————
#apartment #meqira #apartamentmeqira #shtepimeqera #merrjepal #shtepi #albania #prone #build #realestateagent #realtor #ndertim #okazion #okazione #homesweethome #des #desrealestate #blloku #realtorlife #tiranacity #kosovo #elbasan #korce #vlora #lungomare #fier #himare #lushnje #vlora

@desrealestate_team

Jepet me qira apartament 2+1 📍rruga “Fuat Toptani”, Tiranë. ➖Organizohet në sallon+ kuzhinë, 2 dhoma gjumi te bollshme, 1 tualet, ballkon . ➖Apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore . ✅Jepet me qira i mobiluar, me çmim të arsyeshëm prej 25000 lekë/muaj, i negociueshëm. ———————————————————————— Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni: ☎️+355 69 408 3999 📧 anisa.jaupi@desrealestate.al 🌎 www.desrealestate.al ———————————————————————— #apartment #meqira #apartamentmeqira #shtepimeqera #merrjepal #shtepi #albania #prone #build #realestateagent #Realtor #ndertim #okazion #okazione #homesweethome #des #desrealestate #blloku #REALTORlife #tiranacity #kosovo #elbasan #korce #vlora #lungomare #fier #himare #Lushnje #vlora

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ Fuat Toptani”, Tiranë.

Organizohet në sallon+ kuzhinë, 1 dhomë gjumi e bollshme, 1 tualet, ballkon .

Apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore .

Jepet me qira totalisht i mobiluar, me çmim të arsyeshëm prej 21000 lekë/muaj, i negociueshëm. 

————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni

📲 +355 69 408 3999
📧 anisa.jaupi@desrealestate.al
🌎 www.desrealestate.al
———————————————————————— 

.
.
.
#realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke 
#apartamentemeqira #apartamenteneshitje #sold #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #konsulent #architecture #interior #visitalbania #travelalbania #shqiptar #albanian #shqip

@desrealestate_team

Jepet me qira apartament 1+1 në rrugën “ Fuat Toptani”, Tiranë. Organizohet në sallon+ kuzhinë, 1 dhomë gjumi e bollshme, 1 tualet, ballkon . Apartamenti është i investuar dhe gjithashtu me punime shumë cilësore . Jepet me qira totalisht i mobiluar, me çmim të arsyeshëm prej 21000 lekë/muaj, i negociueshëm. ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355 69 408 3999 📧 anisa.jaupi@desrealestate.al 🌎 www.desrealestate.al ———————————————————————— . . . #realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke #apartamentemeqira #apartamenteneshitje #Sold #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #konsulent #architecture #Interior #visitalbania #travelalbania #shqiptar #albanian #shqip

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA UET,TIRANË.
👉 Pallat ekzistues
👉 Në një zonë me lëvizje dhe me të gjitha shërbimet e nevoshjme afër.

✅ Kati I 2-të
✅ 1 dhomë gjumi
✅ 1 tualet
✅ 1 sallon+kuzhinë
✅ 1 ballkon
✅ Administrim objekti
✅ I mobiluar totalisht 
✅ Dokumetacion te rregullt hipotekor
✅ Çmimi 75.000€/total 
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni

📲 +355 69 408 3999
📧 anisa.jaupi@desrealestate.al

📲 +355 69 603 2222
📧 besard.bega@desrealestate.al
🌎 www.desrealestate.al
———————————————————————— 

.
.
.
#realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke 
#apartamentemeqira #apartamenteneshitje #sold #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #konsulent #architecture #interior #visitalbania #travelalbania #shqiptar #albanian #shqip

@desrealestate_team

SHITET APARTAMENT 1+1 MBRAPA UET,TIRANË. 👉 Pallat ekzistues 👉 Në një zonë me lëvizje dhe me të gjitha shërbimet e nevoshjme afër. ✅ Kati I 2-të ✅ 1 dhomë gjumi ✅ 1 tualet ✅ 1 sallon+kuzhinë ✅ 1 ballkon ✅ Administrim objekti ✅ I mobiluar totalisht ✅ Dokumetacion te rregullt hipotekor ✅ Çmimi 75.000€/total ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355 69 408 3999 📧 anisa.jaupi@desrealestate.al 📲 +355 69 603 2222 📧 besard.bega@desrealestate.al 🌎 www.desrealestate.al ———————————————————————— . . . #realestate #albania #desrealestate #prona #merrjepal #investment #investo #shqiperia #hipoteke #apartamentemeqira #apartamenteneshitje #Sold #shitje #blerje #shtepinetirane #apartamentnetirane #shtepi #vile #ambientkomercial #apartament #tirane #agjenciimobiliare #konsulent #architecture #Interior #visitalbania #travelalbania #shqiptar #albanian #shqip

🔥🙏 #rented 🔥

Sapo u dha me qira apartament në Tiranë në bashkëpunim midis DES Blloku dhe DES Isa Boletini. 🤝🏻

Eja dhe ti në DES!

👩‍💼 Ne ofrojmë asistencë profesionale jo vetëm në gjetjen e klientëve potencial por edhe në përshtatjen dhe përzgjedhjen e tyre.

✅Dëshironi të jepni apo të merrni me qira, të shisni apo të blini në #tirane?

Na kontaktoni 👇🏻👇🏻👇🏻

📲 +355 69 605 0092
📧 denis.xibri@desrealestate.al
📲 +355 69 703 2246
📧 mikele.memetaj@desrealestate.al

🌎 www.desrealestate.al
———————————————————————
.
.
.
#realestate #albania #tirana #justlisted #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #shqiperia #sell #bestagents #forsale #realestateagent #home #instagram #newhome #homeforsale #listing #properties #newhome #househunting #rent #shitje #dreamhome #investment

@desrealestate_team

🔥🙏 #rented 🔥 Sapo u dha me qira apartament në Tiranë në bashkëpunim midis DES Blloku dhe DES Isa Boletini. 🤝🏻 Eja dhe ti në DES! 👩‍💼 Ne ofrojmë asistencë profesionale jo vetëm në gjetjen e klientëve potencial por edhe në përshtatjen dhe përzgjedhjen e tyre. ✅Dëshironi të jepni apo të merrni me qira, të shisni apo të blini në #tirane? Na kontaktoni 👇🏻👇🏻👇🏻 📲 +355 69 605 0092 📧 denis.xibri@desrealestate.al 📲 +355 69 703 2246 📧 mikele.memetaj@desrealestate.al 🌎 www.desrealestate.al ——————————————————————— . . . #realestate #albania #tirana #justlisted #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #shqiperia #sell #bestagents #forsale #realestateagent #home #instagram #newhome #homeforsale #listing #properties #newhome #househunting #rent #shitje #dreamhome #investment

🆕 JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN `PELIVAN LESKAJ` VLORË🔥🔥

✅ Sipërfaqe 90 m²
✅ Zona ndodhet afër qëndres dhe ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte.
✅ 2 Dhoma
✅ 1 sallon + kuzhinë
✅ 1 Tualet
✅1 ballkone
✅ Kati 8
✅ Ashensor
✅ Mobilim
✅ Çertifikatë Pronësie
✅ ID e pronës 10776
✅ Çmimi 18 000 lekë/muaj.
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066661
📧 orgest.canaliaj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
.#realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

@desrealestate_team

🆕 JAPIM ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE RRUGEN `PELIVAN LESKAJ` VLORË🔥🔥 ✅ Sipërfaqe 90 m² ✅ Zona ndodhet afër qëndres dhe ofron të gjitha mundësite dhe të gjitha fasilitetet e nevojshme si: supermarkete, shkolla, kopshte. ✅ 2 Dhoma ✅ 1 sallon + kuzhinë ✅ 1 Tualet ✅1 ballkone ✅ Kati 8 ✅ Ashensor ✅ Mobilim ✅ Çertifikatë Pronësie ✅ ID e pronës 10776 ✅ Çmimi 18 000 lekë/muaj. ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355697066661 📧 orgest.canaliaj@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

🆕 🔥Shitet Apartament 2+1 në lungomare në kompleksin `Oslo` Vlorë
 
Kompleksi ndodhet 30m large detit .
Në brendësi të kompleksit ka njësi shërbimi të ndryshme si supermarket ,barkafe etj

✅ Sipërfaqe 100 m2/total
✅ Kati 6
✅ 2 Dhomë Gjumi
✅ Sallon + kuzhinë
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon
✅ Ashensor
✅ Parking
✅ Çertifikatë Pronësie
✅ ID e pronës 11723
✅ Çmimi 90000 Euro/ I negociueshëm
————————————————————————
ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni
📲 +355697066661
📧 orgest.canaliaj@desrealestate.al
🌐 www.desrealestate.al
—————————————————————
.
.
.
.#realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #property #bestintown #okazione #succes #realtor #bestagents #architecture #forsale #home #sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

@desrealestate_team

🆕 🔥Shitet Apartament 2+1 në lungomare në kompleksin `Oslo` Vlorë Kompleksi ndodhet 30m large detit . Në brendësi të kompleksit ka njësi shërbimi të ndryshme si supermarket ,barkafe etj ✅ Sipërfaqe 100 m2/total ✅ Kati 6 ✅ 2 Dhomë Gjumi ✅ Sallon + kuzhinë ✅ 1 Tualet ✅ 1 Ballkon ✅ Ashensor ✅ Parking ✅ Çertifikatë Pronësie ✅ ID e pronës 11723 ✅ Çmimi 90000 Euro/ I negociueshëm ———————————————————————— ℹ️Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 📲 +355697066661 📧 orgest.canaliaj@desrealestate.al 🌐 www.desrealestate.al ————————————————————— . . . . #realestate #albania #tirana #imobiliare #rent #shitje #sell #desrealestate #prona #money #qera #agjent #shtepimeqera #Property #bestintown #okazione #Succes #Realtor #bestagents #architecture #forsale #home #Sold #apartment #investment #shtepineshitje #business #beautiful #photooftheday #shqiperia

Subscribe to our notifications

Join the community of users with the latest news from all social networks!